Prawidłowa aplikacja kolagenu naturalnego krok po kroku

Prawidłowa aplikacja kolagenu naturalnego krok po kroku

Prawidłowa aplikacja kosmetyków ma ogromne znaczenie. Zwiększa ich efektywność i przynosi zaskakujące rezultaty. Zdecydowałaś się na kolagen naturalny? Koniecznie sprawdź, jak prawidłowo go aplikować! Domowy zabieg, powtarzany dwa razy dziennie powinien trwać około 10 minut i wcale nie jest taki oczywisty!

Zalety kolagenu – sprawdź, co pomoże Ci osiągnąć!

Systematyczne stosowany kolagen naturalny to doskonały sposób na jeszcze dłuższą młodość! Kosmetyk poprawia kondycję skóry, napina ją i sprawia, że jest jeszcze bardziej promienna. Warunków jest kilka – musisz być systematyczna i konsekwentnie unikać kąpieli słonecznych oraz solarium. To jednak nie wszystko – kolagen naturalny musi być aplikowany zgodnie z określonym schematem. Znajdziesz go poniżej!

Aplikacja kolagenu w kilku krokach

Aplikacja kolagenu może wydawać się albo bardzo prosta (ot, trzeba go nałożyć) albo bardzo skomplikowana (w końcu należy przestrzegać określonych zasad!). Jak jest w praktyce? W praktyce okazuje się, że to nic trudnego. Skórę twarzy należy dokładnie oczyścić i zwilżyć. Możesz użyć do tego wody rozpylanej ze specjalnej butelki z dyfuzorem. Jesteś gotowa? Czas na nałożenie kolagenu!

 

Kosmetyk należy równomiernie nanieść na twarz i wklepać, zgodnie z układem mięśni. Pamiętaj, by nie wcierać preparatu w skórę – to wyraźnie osłabi jej strukturę i obniży działanie kolagenu. Na tym etapie możesz wykonać masaż kolagenem, wmasowując go delikatnie w skórę, okrężnymi ruchami. Masaż pozwoli Ci się zrelaksować i zredukować widoczność zmarszczek mimicznych.

 

Co należy zrobić po aplikacji kolagenu?

Bez względu na to, czy zaaplikowałaś kolagen naturalny, wprowadzając dodatkowo masaż, czy nie, po upływie 5 do 8 minut nałóż krem odpowiedni dla Twojej cery. Kosmetyk zintensyfikuje działanie kolagenu i zapewni Ci jeszcze lepsze rezultaty.

 

Jak przechowywać kolagen naturalny?

Zastanawiasz się, jak przechowywać kolagen naturalny? Wszystkie informacje dotyczące korzystania z kosmetyku znajdziesz na dołączonej ulotce. Pamiętaj, że zapoznanie się z nią jest naprawdę ważne – dzięki temu unikniesz przemrożenia lub przegrzania preparatu i zachowasz jego maksymalną skuteczność – aż do ostatniej porcji!

 

Chcesz cieszyć się produktem doskonałej jakości? Kup ulubiony produkt w sprawdzonym miejscu w sieci. Kolagen naturalny Colway jest czysty biologicznie, nie uczula i nie podrażnia nawet najbardziej delikatnej skóry. Co więcej – jest zgodny tkankowo z ludzką skórą i wykazuje wyłącznie pozytywne rezultaty kuracji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *