Nie lubisz wychodzić z domu i kontaktować się z ludźmi? Interpretacja wyników online jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Nie lubisz wychodzić z domu i kontaktować się z ludźmi? Interpretacja wyników online jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Obecnie coraz większa osób cierpi na różnego rodzaju fobie społeczne, które powstrzymują je od wychodzenia z domu. Niestety często odbija się to na ich zdrowiu, które jest zaniedbywane przez brak wizyt u lekarza. Dzisiaj dzięki opcji konsultacji online nie musimy już wychodzić z domu, żeby skorzystać z wiedzy lekarza.

Konsultacja wyników online

Nawet jeżeli na pierwszy rzut oka nic nam nie dolega, to od czasu do czasu powinniśmy wykonać badania kontrolne. OB, morfologia, poziom cholesterolu, glukoza. Szczególnie wraz z wiekiem powinniśmy regularnie kontrolować swój stan zdrowia. Chociaż oczywiście pobieranie krwi musi się odbywać w odpowiednim laboratorium czy gabinecie, to konsultację wyników możemy uzyskać, siedząc na naszej kanapie.

Wszystkie dzięki opcji konsultacji online. Podczas niej połączymy się z lekarzem telefonicznie albo za pomocą kamerki. Ponieważ wcześniej przesyłamy w formularzu nasze wyniki, lekarz ma dostęp do naszych danych medycznych i może wydać odpowiednią diagnozę.

Interpretacja morfologii online– czego możemy się dowiedzieć?

W ten sposób możemy się dowiedzieć na przykład czy nie cierpimy na:

  • anemię
  • stany zapalne
  • choroby krwi
  • infekcje
  • nowotwory
  • zaburzenia autoimmunologiczne

Jeżeli któryś z parametrów zaniepokoi lekarza, może on zlecić dalsze badania, wystawić receptę na potrzebne leki albo skierować nas do konkretnego specjalisty. Dzięki takim wynikom możemy dowiedzieć się o chorobie, o której nie mamy pojęcia i która jeszcze w żaden sposób się nie objawia. Dzięki temu możemy też na czas zacząć ją leczyć.

Często jednak interpretacja wyników krwi online służy tylko temu, żeby nas uspokoić – dowiadujemy się, że jesteśmy w pełni zdrowi i do czasu następnych badań kontrolnych nie musimy udawać się do lekarza. Taka informacja również jest bardzo uspokajająca.

Konsultacje wyników badań online to rozwiązanie dla osób z fobiami

Gabinety lekarskie, przebywanie z dużą ilości osób w poczekalni, a nawet samo przemierzenie miasta u dużej ilości osób może wywołać strach. Fobie społeczne czy agorafobia to obecnie coraz częstsze przypadłości. Chociaż oczywiście należy je leczyć i współpracować z odpowiednim specjalistą, to w międzyczasie nie można zaniedbać swojego zdrowia fizycznego. Interpretacja wyników badań online to idealne rozwiązanie, które nie zwiększa poziomu stresu u takich osób, a równocześnie pomoże im wykryć wszelkie nieprawidłowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *